ZASTOUPENÍ/ASISTENCE

Kód: 73/250
1 hodnocení
250 Kč
Na dotaz
Varianta

Chcete získat doménu, která je obsazená? Prodat tu svojí za adekvátní částku? Nebo najít ten správný název pro Váš projekt? Jsme tu pro Vás!

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • NÁKUP: u některých doménových jmen může být složité spojit se s jejich současným majitelem, tuto práci pro Vás odvedeme za základní hodinovou sazbu + přefakturování skutečných nákladů. Zároveň je nutné si uvědomit, že chcete koupit něco, co dost možná není určeno k prodeji - což je pro začátek velmi nevýhodná vyjednávací pozice, pokud na takové situace nejste zvyklí.
  • PRODEJ: máte doménové jméno, kterého si vážíte a rádi byste ho prodali za adekvátní hodnotu? Za základní hodinovou sazbu Vám pomůžeme s cenotvorbou. Za % z prodeje + přefakturování skutečných nákladů Vám zprostředkujeme prodej Vašeho doménového jména. 
  • SLOVOTVORBA:  hledáte název, pod kterým si zákazník hned představí oč tu běží? Za základní hodinovou sazbu Vám pomůžeme k finálnímu návrhu, který bude reprezentovat Vaší nabídku. Pomůžeme se založením společnosti, registrací jména na internetu i sociálních sítích a s kompletním základem korporátní identity. 
  • ASISTENCE PŘI NASTAVENÍ EMAILŮ A JEJICH IMPORTU: za základní hodinovou sazbu Vám pomůžeme i s vložením Vámi zvolených nových e-mailových schránek do uživatelského rozhraní, na které jste zvyklí. 

TIP: autorem ikony je Laura Reen. Pokud se Vám její grafická práce zalíbila, některé své projekty nabízí zdarma ke sdílení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení